– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Sultan, Szturowo

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (1)
Pensjonat Sultan [Powiększ - nowe okno]
45 0
Lokalizacja: Priamo v centre mesta Štúrovo, v nádhernej pešej zóne. Štúrovo patrí do najteplejšej oblasti Slovenska a je známe termálnym kúpaliskom (vzdialené 10 min. pešo). Turisticky atraktívne je susedné maďarské mesto Esztergóm (Ostrihom) s krásnou katedrálou. V blízkosti sú Kováčovské kopce s mediteránnou flórou.
Zakwaterowanie: Penzion s 1-, 2- a 3-lôžkovými izbami s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (WC, sprchový kút,umyvadlo), kuchynský kútik (chladnička, mikrovlnka, varná kanvica), TV. Pred penziónom je možnosť grilovania. V budove penzionu sa nachádza reštaurácia a cukráreň.
Cena: Letná sezóna (19.6.-28.8.): 2-lôžková izba 290 EUR/izba/týždeň, 3-lôžková 360 EUR/izba/týždeň (iba turnusy od soboty do soboty). Mimosezona: 1 osoba 17 EUR/noc, 2-lôžková izba 30 EUR/izba/noc (týždeň 240 EUR), 3-lôžková 42 EUR/izba/noc (týždeň 310 EUR). Prístelok 6 EUR/os/noc. Cena týždňových pobytov je vrátane raňajok! Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Parkovanie zdarma. Rekreačný poplatok 0,55 EUR/os/noc.
Adres: Penzión Sultán, Andrea Agušogluová, Hlavná 17, 943 01 Štúrovo
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (4. 11. 2014, 21.40)
Użytkownik przebywał tu od 26 października 2014 do 29 października 2014.
S manželem a vnučkou jsme byli velmi spokojení.doporučuji i pro rodiny s dětmi.naprosto vše pořádku.ochota personálu,opakovaně se do této penzionu budu vracet.vřele doporučuju všem.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Sultan, Szturowo
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...