– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Slobi, Szturowo

?? %
mob. +421 907 025 055 ivetka.divisova@seznam.cz
Hotel Slobi [Powiększ - nowe okno]
160 0
Lokalizacja: Na okraji Štúrova, v průmyslové části města u Dunaje. Termální koupaliště Vadaš 2,5 km, most přes Dunaj do Ostřihomi 2,6 km. Vlaková stanice Štúrovo 2,4 km.
Zakwaterowanie: Hotel s výhledem na Ostřihom, s pokoji a apartmány s vlastní koupelnou a TV. Na patře je společná, dobře vybavená kuchyňka s balkónem. V hotelu je výtah. Bezplatné WiFi v celé budově. Služby recepce. Dvě velké společenské místnosti. Venkovní posezení s možností grilování. Parkování před hotelem na oploceném prostranství zdarma. Vhodné i pro velké skupinky (školy, turistické zájezdy), možnost např. pronájmu celého patra pro 40 osob se společným večerním posezením na chodbě s výhledem na osvětlenou ostřihomskou baziliku. Pro velké skupiny možnost zajištění stravování.
Cena: Mimosezóna (28.9.-31.5.): 5-lůžkové Superior studio 48,75 EUR/studio/noc (jen 4 osoby 41,44 EUR/noc, 3 osoby 34,13 EUR/noc, 2 osoby 26,81 EUR/noc, 1 osoba 19,50 EUR/noc), 5-lůžkové Deluxe studio 60 EUR/studio/noc, 2-lůžkový Superior Apartmán 36 EUR/apartmán/noc, 2-lůžkový Deluxe Apartmán 48,75 EUR/apartmán/noc. Pes 1,50 EUR/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení, ručníky a energie) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Při ubytování na 3 a více nocí sleva 20 %, na 6 a více nocí sleva 30 %.
Adres: Garni hotel Slobi (bývalá Ubytovňa Slobodáreň), Továrenská cesta 1593/5, 943 01 Štúrovo - Priemyselný obvod pri Dunaji. Provozovatel: Key Corp SK, s.r.o. Kontaktní osoba: Iveta Divišová.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Slobi, Szturowo
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...