– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne SVČ, Budiszów nad Budiszowką

?? %
mob. +420 773 346 551, +420 771 146 109 svc@budisovnb.cz
Schronisko turystyczne SVČ [Powiększ - nowe okno]
31 0
Lokalizacja: V centru Budišova nad Budišovkou, 500 m od hlavního náměstí. Autobusové nádraží 450 m, vlakové nádraží 800 m. Rozhledna Kopřivná 3,5 km.
Zakwaterowanie: Turistická ubytovna ve středisku volného času, zvláště vhodná pro pobyty dětských skupin, školy v přírodě nebo sportovní soustředění. V ubytovně je 31 lůžek ve 4- až 9-lůžkových pokojích se společným soc. zařízením a kuchyňkou s jídelnou. V areálu jsou klubovny, výtvarný ateliér a zahrada s dětským hřištěm, altánkem a ohništěm. Možnost pronájmu zrcadlového sálu (pro sportovní či taneční aktivity). Možnost domluvy využívání sportovní haly v Budišově.
Cena: Léto: ubytování 120 Kč/os/noc, taneční sál 1.500 Kč/den nebo 250 Kč/hod. Zima: ubytování 150 Kč/os/noc, taneční sál 2.000 Kč/den nebo 300 Kč/hod. Pes 50 Kč/noc. Povlečení je v ceně. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby (např. vaření nebo chod ledničky). Ceny platí pro jednotlivce a malé skupiny. Pro větší skupiny možnost slev. Nutné je zajistit závěrečný úklid, včetně vytření podlahy!
Adres: Turistická ubytovna, Československé armády 325, 747 87 Budišov nad Budišovkou. Provozovatel: Středisko volného času (SVČ) Budišov nad Budišovkou, příspěvková organizace. Kontaktní osoby: Hana Košarišťanová a Jindra Bláha.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne SVČ, Budiszów nad Budiszowką
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...