– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Ośrodek wypoczynkowy U Katarzyny, Sztramberk

57 % (3)

Ośrodek wypoczynkowy U Katarzyny, Sztramberk

mob. +420 604 274 669 novos@novos.cz
Ośrodek wypoczynkowy U Katarzyny [Powiększ - nowe okno]
200 0
Lokalizacja: V přírodním parku Podbeskydí, 1 km od městečka Štramberk směrem na obec Rybí a Nový Jičín. Autobusová zastávka 100 m, restaurace a koupaliště 800 m, vlakové nádraží 4 km.
Zakwaterowanie: Rekreační středisko poskytující 200 lůžek ve 2-lůžkových (6x) a 4-lůžkových chatkách. WC a sprchy v bezprostřední blízkosti chatek. Stravování po předchozí domluvě v hlavní budově, kde se nachází kuchyně, jídelna pro 100 strávníků a v podkroví velký sál. Klubovny pro děti, velký sál. Víceúčelové hřiště na volejbal, kopanou, tenis či košíkovou, 2 velké ohniště s grilem, ping-pongové stoly a půjčovna elektrokol. Obchůdek s nápoji, kávou a drobným občerstvením. Stanování ve středisku není povoleno. Ubytování pro turisty je možné jen v měsících 05, 06, 09 a 10, o letních prázdninách zde probíhají letní tábory. Součástí střediska (cca 100 m vzdáleno) jsou i stání pro karavany a obytná auta (přístup k vodě, elektrické přípojky, výlevka, malá dílna s nářadím) s 20 parkovacími místy.
Cena: Chatky - celá sezóna: 2-lůžková 500 Kč/chata/noc, 4-lůžková 800 Kč/chata/noc, topení v chatce 50 Kč/chatka/noc (100 Kč na celý den), parkování zdarma. Karavany: 300 Kč/karavan/noc (vč. osob). Rekreační poplatek městu Štramberk 15 Kč/os/noc (jen dospělí). Snídaně 65 Kč, večeře 90 Kč (vaříme jen v případě min. 20 stravujících se hostů). Ceny jsou včetně DPH, povlečení i WiFi. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adres: Rekreační středisko U Kateřiny (RS U Kateřiny a kemp), Štramberk. Provozovatel: NOVOS NJ, Libotín 979, 742 66 Štramberk. Provozní: Martina Novobilská. Kontaktní osoba: Radka Barnetová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

80 % (24. 11. 2015, 13.28)
Użytkownik przebywał tu od 5 września 2015 do 6 września 2015.
Do kempu ke Kateřince se vracíme rádi a vždy nás čeká něco nového a těšíme se na Štramberk, který je moc krásný.
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość80 %Personel100 %Otoczenie90 %Posiłki90 %
80 % (8. 2. 2015, 08.49)
Użytkownik przebywał tu od 10 września 2014 do 14 września 2014.
Byli jsme u vás se ženou v záři. Děkujeme za příjemnou dovolenou! Ubytování v chatce bylo za dobrou cenu. Chválíme moc pěkné koupelny, které jsme v kempu nečekali a příjemné zázemí. Byla vidět snaha o rekonstrukci kempu. Využili jsem polopenzi, a den využili k výletům. Je to bezva základna ne průzkumy do Štramberku, který stojí za hlubší průzkum, takže doufáme, že jsme tam nebyli naposledy :-)
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość80 %Personel100 %Otoczenie100 %Posiłki80 %
10 % (24. 7. 2014, 23.41)
V tomto areálu jsme měli svatební hostinu a spokojenost byla minimální. Paní majitelka nám sdělila, že má cataring, který se postará o roznos jídel a obsluhu našich hostů. Obsluha nás velice zaskočila tím, že nám řekla, že nás obslouží pouze u oběda a donese jídlo na rauty a poté se maximálně přijde podívat a posbírat špinavé nádobí, že to je vše, co je v popisu jejich práce. U hostiny jsem se musela stydět, protože se pár hostů muselo zvednou a jít roznášet obědy, protože obsluha absolutně nestíhala. To, že jsme si museli postlat postele jsem ještě nějak skousla, ale to, že jsme si je museli také ráno odestlat mě nehorázně po tom všem vytočilo. A to hlavně z důvodu toho, že si paní majitelka naúčtovala na to všechno nehorázně velkou cenu a peníze chtěla předem. Bohužel nás nenapadlo, že to bude taková katastrofa a peníze jsme jí dali. Pro příště už jsem poučena a vím že předem maximálně půlku. Jídlo bylo vynikající, to musím paní kuchařku pochválit a obsluha se také snažila. Problém byl v tom, že paní majitelka jako obsluhu obsadila pokojské, za které si naúčtovala 1 500 Kč, za které jsem mohla mít dva profesionální číšníky, kteří by kolem nás skákali celý den. Na takováto akce není toto středisko absolutně připraveno. Neměli sklo, příbory (vidličky byly jako horská dráha). Jediné co nám na to vše paní majitelka řekla, bylo "musíte počítat s tím, že jste na dětském táboře". Tuto odpověď bych vzala pouze tehdy, kdyby nám to řekla předem, protože bych si obsluhu zajistila svou a příbory a sklo také. Naslibovala hory doly a modré z nebe, ale nebyla schopná nic splnit.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Ośrodek wypoczynkowy U Katarzyny, Sztramberk
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...