– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko młodzieżowe, Hukwaldy - Rychaltice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (2)

Schronisko młodzieżowe, Hukwaldy - Rychaltice

Schronisko młodzieżowe [Powiększ - nowe okno]
30 5
Lokalizacja: V Hukvaldech, v místní části Rychaltice, u kostela sv. Mikuláše u místní komunikace 486. Autobusová zastávka U Dvora 300 m, obchod 500 m, restaurace 800 m, stylové restaurace na Hukvaldech 2 km.
Zakwaterowanie: V podkroví: 2 pokoje o kapacitě 15 a 10 osob, sociální zařízení včetně sprchovacích koutu, plně vybavena kuchyňka (indukční varní deska, lednička, myčka, mikrovlnka a trouba). V přízemí: velka místnost o kapacitě 35-40 osob, která slouží jako společensky sál nebo jídelna, menší místnost vybavená výpočetní technikou (internetová kavárna), kuchyň (kombinovaná varní deska, lednička, myčka, mikrovlnka a trouba), sklad-garáž a WC (také pro imobilní). Objekt je v provozu celý rok (topeni plynové, kachlová kamna, v přízemí podlahové topení). Kuchyně jsou vybaveny pro přípravu jídla pro 40 lidí. V celé budově je přípojka internetu. Velká záhrada pro postavení stanů, táborák atd.
Cena: Skauti a neziskové organizace: léto 80 Kč/os/noc, zima 100 Kč/os/noc (nutno vzít si s sebou vlastní spacák). Ostatní organizace: 120 Kč/os/noc s vlastním spacákem, 190 Kč/os/noc včetně povlečení. Ceny jsou konečné (vč. místních poplatků) a platí při ubytování 8 a více osob (na poslední chvíli v případě volných míst i jen 1 osoby), i jen na 1 noc.
Adres: Společenské centrum pro volnočasové aktivity děti a mládeže, Mgr. Dariusz Jedrzejski, Římskokatolická farnost Rychaltice, Rychaltice 3, 739 46 Hukvaldy
Notatki: Středisko od roku 2013 ubytování neposkytuje (minimálně do roku 2015).
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(15. 10. 2013, 09.32)
Chtěl bych upozornit všechny návštěvníky portálu Levneubytovani.net, že neposkytujeme ubytovaní ve Společenském centru v Rychalticích. Děkujeme za pochopení.
100 % (12. 9. 2013, 21.36)
Użytkownik przebywał tu od 10 listopada 2011 do 13 listopada 2011.
V Rychalticích jsme zorganizovali víkendovku s turistickým oddílem - děti i my jsme byli nadšení! Správce, pan farář, byl velmi vstřícný, stejně jako paní uklízečky, které ladily poslední detaily po našem odjezdu. Spali jsme na zapůjčených matracích v krásně zrekonstruovaném podkroví, v přízemí jsme si vařili a hráli hry ve společenské místnosti. Hned vedle budovy je oplocená travnatá plocha, kterou jsme využili jako hřiště. Za plotem je pak možnost vycházky do lesa. Výhodou byl i dostatek parkovacích míst pro naše zásobovače. Co dodat? Letos přijedem zase!

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko młodzieżowe, Hukwaldy - Rychaltice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...