– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kwatera prywatna Waldhof, Uwalno

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Kwatera prywatna Waldhof, Uwalno

Kwatera prywatna Waldhof [Powiększ - nowe okno]
25 0
Lokalizacja: Na samotě v lesích mezi Úvalnem, Býkovem a Krnovem, od okraje vesničky Býkov 200 m. Možnost dopravy autobusem do Býkova nebo po domluvě jsme vás schopní vyzvednout autem v Úvalně. Nejbližší hospoda a obchod cca 4 km. V létě je tu nádherně (v lese plno hub, malin, jahod, borůvek, ostružin), kolem domu vede cyklostezka a jsou zde turistické trasy na okolní rozhledny (Úvalno, Cvilín). V zimě vede před domem běžkařská stopa, nejbližší vlek je 10 km.
Zakwaterowanie: Dvoupatrový rodinný dům (ubytování v soukromí) s kapacitou 20-25 osob v 5 pokojích pro hosty (2 větší pokoje, 3 menší). Společné soc. zařízení, kuchyňka, společenská místnost s krbem, TV, WiFi, společenské hry a letní terasa. Hostům je k dispozici přízemí a 1. patro, nejvyšší patro obývají majitelé. Vhodné pro pobyty rodin s dětmi a pro turisty. Nabízíme kontakt se zvířaty (chováme psy).
Cena: Celoročně: s vlastním spacákem nebo vlastním povlečením 180 Kč/os/noc, se zapůjčeným povlečením 230 Kč/os/noc. Ceny jsou garantované při ubytování 3 a více osob, i jen na jedinou noc (i v hlavní sezóně). Ceny jsou konečné (obsahují i veškeré poplatky a energie).
Adres: Rodinný dům Waldhof (ubytování v soukromí Němcovi, původně dům U lesního muže), Pavlína Němcová, Úvalno 281 (v okolí vsi Býkov), 794 01 Úvalno.
Notatki: Ubytování od roku 2016 neslouží veřejnosti.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kwatera prywatna Waldhof, Uwalno
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...