– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne Termál, Dunajská Streda

?? %
mob. +421 917 986 733 info@ubytovaniedunajskastreda.sk
Schronisko turystyczne Termál [Powiększ - nowe okno]
45 0
Lokalizacja: Priamo v areáli Thermálparku v Dunajskej Strede, len niekoľko metrov od bazénov, v ktorých prúdi termálna voda. Železničná stanica Dunajská Streda 1,5 km.
Zakwaterowanie: Turistická ubytovňa s kapacitou 45 lôžok. V ubytovni sú 3-posteľové izby. Vždy dve izby majú spoločnú zariadenú kuchyňu a sociálne zariadenie so sprchovým kútom a toaletou. Ubytovňa je v prevádzke iba cez sezónu (15.6.-15.9.).
Cena: Ceny sú vrátane celodenného vstupu do Thermálparku (tj. 9 EUR/deň). Celá sezóna: 20,50 EUR/os/noc, dieťa nad 3 roky 18 EUR/noc, do 3 rokov zdarma. Rekreačný poplatok 0,87 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí.
Adres: Turistická ubytovňa Termál, areál Thermalpark Dunajská Streda, Gabčíkovská cesta 4596, 929 01 Dunajská Streda. Prevádzkovateľ: KLEMENT s.r.o. Kontaktné osoby: Ing. Miloš Klement a Veronika Klementová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(16. 7. 2018, 14.57)
Objednáno ubytování pro 7 osob. Po příjezdu na místo bylo k dispozici pouze 6 lůžek. Po stížnosti na recepci mě bylo řečeno, že si mám postel sama najít v okolních chatkách a postel si sama přestěhovat! Že stěhování lůžek je tam úplně normální! Což jsem byla ve finále nucena udělat. Personál velmi nepříjemný. Recepční nám nedala automaticky čipy na vstup. Všeho jsem se musela dožadovat sama. Nábytek je více než vysloužilý! Postel proležena, z postele manžela lezly pružiny. Moje postel byla úplně proležena - tvrdá. Spánek na lůžku se podobal spaní na zemi. Kuchyň se rozpadá. Z dvířek lezly už piliny - rozložené od vody. Mikrovlna nefunkční. Nádobí rezavé - nefunkční. Lednice max pro 2 osoby natož pro 7-8 osob! Záchod se nebezpečně kymácel. Nebyl asi ani přišroubovaný. Otřesný zápach (asi je wc umístěno přímo nad septikem). Podlaha u wc s dírami překrytá linem! Všude pavučiny - špína. Ve sprše nebylo možné naladit vodu. Staré kohoutky. Jediné plus ubytování je hned vedle bazénu. Ubytování má nové zahradní posezení plus venkovní nový krb. Rozhodně nedoručuji!
Otoczenie60 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne Termál, Dunajská Streda
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...